Particle Measuring Systems įranga nustato užterštumo kontrolės standartus. Patentavusi daugiau negu 60 išradimų, įmonė kuria technologiją, kuri leidžia priimti patirtimi paremtus sprendimus, pagerina proceso našumą ir atitinka nuolat besikeičiančių reglamentuojančių dokumentų reikalavimus. Šiuo prekių ženklu pažymėti įrenginiai ir sistemos išsiskiria tuo, kad daleles matuoja ore, skysčiuose, dujose ir ant tam tikrų paviršių.

Particle Measuring Systems žino, su kokiais iššūkiais susiduriate, todėl neatsilieka nuo kintančių poreikių ir aktyviai bendradarbiauja su pramonės, prekybos, technologijų grupėmis. Rekomenduojame pasidomėti ir PMS rengiamais mokymais Particle College®.

Specialios paskirties švariose patalpose LS Consult gali sumontuoti 24 valandų oro monitoringo sistemą su aliarmu, programiniu sistemos valdymu ir duomenų kaupimu. Ji atitinka GAMP5 ir 21 CFR Part 11 reikalavimus.

Naudojant specialius skaičiuoklius Lasair® III, Airnet II, HandiLaz Mini, galima matuoti kietųjų ir aerozolinių dalelių kiekį ore nuo 0,1 µm iki 25 µm dydžio. Jie pritaikyti nuo ISO 1 iki ISO 9 klasės patalpoms.

MiniCapt®, BioLaz®, SurfCapt™ įranga padeda greičiau ir efektyviau paimti oro ir paviršių mikrobiologinius mėginius.

Apsilankykite: www.pmeasuring.com